Zgłoś interwencję

Rekordzista wydmuchał 4 promile i trafił do szpitala.

W miniony weekend strażnicy przyjęli 10 zgłoszeń dotyczących osób nietrzeźwych oraz 8 w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscach zabronionych przez ustawę.

W wyniku przeprowadzonych interwencji nałożyli 3 mandaty karne i pouczyli 1 osobę za spożywanie alkoholu. 2 osoby trafiły do izby wytrzeźwień w Chorzowie.

Gdzie najczęściej pijemy? W miniony weekend największą popularnością cieszyło się Śródmieście oraz dzielnica Maroko Nowiny.

 

Jedna z osób nietrzeźwych zakłócała porządek publiczny w jednym z marketów na ul. Zebrzydowickiej. Po interwencji strażników osoba ta opuściła budynek.

Do izby wytrzeźwień trafił agresywny mężczyzna, którego strażnicy odnaleźli na ul. Reja.

Przypadkowi przechodnie powiadomili strażników o leżącym na ul. Wodzisławskiej, kompletnie pijanym mężczyźnie. Tym razem wskazana w zgłoszeniu osoba trafiła pod opiekę najbliższych.

Rekordzista, którego zawartość alkoholu w wydychanym powietrzy wyniosła 4 promile, trafił do szpitala. Mężczyzna ten leżał na ul. Budowlanych pod jednym ze sklepów.

Drugą osobą, która trafiła do izby wytrzeźwień, był mężczyzna, który kompletnie pijany przyszedł na zakupy do sklepu przy ul. Wodzisławskiej. Nie potrafił ustać samodzielnie na nogach i przewracał się, więc klienci wezwali funkcjonariuszy.

Pogoda dla amatorów spożywania alkoholu pod chmurką jest coraz łaskawsza, więc tego typu zgłoszeń będziemy przyjmowali coraz więcej. Apelujemy więc o rozwagę.

Pamiętajmy, że w Rybniku działa monitoring miejski, który zwłaszcza w Śródmieściu rejestruje wszelkie nieprawidłowości oraz wykroczenia.


Ilość kontroli posesji

09.07.2020r.  

Liczba zgłoszeń: 32
Ujawnione wykroczenia: 41
Liczba kontroli: 7

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar