Zgłoś interwencję

Rozpoczynamy kontrole cmentarzy

Już od najbliższego czwartku nasi funkcjonariusze rozpoczną regularne kontrole nekropolii, znajdujących się na terenie naszego miasta. Strażnicy będą sprawdzali, czy w pobliżu cmentarzy nie dochodzi do aktów kradzieży, czy dewastacji. Będziemy bacznie się przyglądać osobom, którym celem w dniach zadumy, będzie chęć wzbogacenia się kosztem zamyślonych ludzi, którzy przyjdą odwiedzić groby swych najbliższych.

Pierwszy patrol nocny ruszy już w najbliższy czwartek. Nasi funkcjonariusze przede wszystkim w nocy będą sprawdzali, za pomocą kamery termowizyjnej, czy na terenie cmentarza nie przebywają złodzieje, których łupem często padają wieńce i kwiaty oraz znicze pozostawione na grobach przez najbliższych.

1 listopada, niemal wszyscy funkcjonariusze zatrudnieni w naszej jednostce będą obecni wokół cmentarza komunalnego. Ich zadaniem będzie usprawnianie ruchu tym pojazdom, których kierowcy będą chcieli skorzystać z parkingów przycmentarnych.

Wzorem lat minionych, przed cmentarzem komunalnym, w okolicy kaplicy cmentarnej, został wyznaczony parking wyłącznie dla osób o obniżonej sprawności ruchowej.


Ilość kontroli posesji

09.07.2020r.  

Liczba zgłoszeń: 32
Ujawnione wykroczenia: 41
Liczba kontroli: 7

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar