Zgłoś interwencję

Tak nie powinno się traktować nawet psa

Mieszkaniec miasta odnalazł cztery małe szczeniaki, które ktoś porzucił w lesie. Zwierzęta wsadzono do kartonu po sprzęcie AGD. Kiedy strażnicy odbierali od zgłaszającego małe psiaki, były one w dobrej kondycji. Prawdopodobie nie spędziły w lesie zbyt wiele czasu.Jak wielkim okrucieństwem wykazała się osoba, która porzuciła młode psy? - zastanawiali się mieszkańcy miasta, którzy odbierali psy z Komendy Straży Miejskiej w Rybniku.

Zwierzaki na szczęście nie trafiły do schroniska. Na komendzie, pierwszym pieskiem zainteresowała się kobieta, która przyszła załatwić sprawę wykroczenia u dyżurnego. Kolejne dwa trafiły do małej dziewczynki i jej dziadka. Dziecko nie potrafiło oderwać wzroku od maleństw skomlących w kartonowym pudełku. Nie minęło kilka sekund, a jeden z maluchów spał już w dłoniach dziecka.
Ostatnia suczka trafiła do mieszkanki miasta, która tuż po wyemitowaniu przez lokalną telewizję informacji na temat porzuconych szczeniąt, zatelefonowała do naszej siedziby i zadeklarowała opiekę nad ostatim zwierzakiem.Ilość kontroli posesji

27.02.2020  

Liczba zgłoszeń: 40
Ujawnione wykroczenia: 32
Liczba kontroli: 14

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar