Zgłoś interwencję

Zamysłów

Dzielnicowy: apl. Małgorzata Kula
781 986 001
Wyświetlone 1-10 z 10.

To znów był zaskroniec

2019-07-24, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Do dyżurnego Straży Miejskiej w Rybniku zadzwonił przestraszony mieszkaniec dzielnicy Zamysłów twierdząc, że w ogródku ma węża i boi się do niego podejść.

Na miejsce pojechała nasza dzielnicowa. Po raz kolejny okazało się, że był to zaskroniec. czytaj »

Spalał odpady, sprawa trafi do sądu.

2016-07-29, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Pewien mężczyzna na działce znajdującej się w Zamysłowie, spalał odpady z drewna i papieru. O tym zdarzeniu powiadomił nas jeden z mieszkańców, który twierdził, że za jedną z posesji od dłuższego czasu ktoś spala lakierowane drewno i odpady papierowe. Dzielnicowy potwierdził przyjęte przez dyżurnego straży miejskiej zgłoszenie. czytaj »

Segregacja śmieci, ale dlaczego w piecu ?

2016-07-02, dodał: Robert Gembalczyk Zamysłów
Po raz kolejny zgłoszenie mieszkańca naszego miasta o spalaniu odpadów w piecu centralnego ogrzewania potwierdziło się. czytaj »

Zawężanie pasa drogowego jest wykroczeniem

2014-10-22, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Przypominamy, że bez zgody administratora drogi zabronione jest umieszczanie jakichkolwiek urządzeń w pasie drogowym, zwężając go tym samym. Przekonała się o tym właścicielka nieruchomości znajdującej się w dzielnicy Zamysłów, która chcąc uchronić trawnik znajdujący się przed jej ogrodzeniem przed zniszczeniem, wbiła w ziemie krótkie paliki.
czytaj »

Quadem na bani

2010-07-31, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
O niebywałym pechu może mówić mieszkaniec Zamysłowa, który po awanturze, jaką zaserwował sąsiadom , wsiadł na quada i wpadł... Prosto w ręce strażników.

Zwyczajna interwencja dotycząca zakłócania spokoju i porządku publicznego, którego miał się dopuścić jeden z mieszkańców dzielnicy Zamysłów, zakończyła się ujęciem pijanego kierowcy.

czytaj »

Skażenie po przeprowadzce

2010-07-15, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Mieszkanka Rybnika zatelefonowała do dyżurnego Straży Miejskiej w Rybniku i zgłosiła, że pracownicy jednej z firm zlokalizowanej w dzielnicy Zamysłów, wylewają zużyty olej maszynowy na ziemię.

Na miejsce udał się patrol. To co strażnicy zobaczyli na miejscu przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Z ziemi po której chodzili, na terenie firmy wydobywała się czarna, mazista ciecz. Studzienki kanalizacji burzowej pełne były czarnej klejącej substancji, a wokół unosił się nieprzyjemny zapach oleju. Na miejsce natychmiast wezwano Straż Pożarną w celu rozpoznania i zneutralizowania rozlanej substancji olejopochodnej.

czytaj »

Uwięziona sarna

2010-05-19, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Do Straży Miejskiej w Rybniku zatelefonował mieszkaniec dzielnicy Zamysłów, który przekazał dyżurnemu wiadomość o uwięzionej na terenie jednej z posesji sarnie. Zwierzę w jakiś sposób przedostało się za płot i nie potrafiło o własnych siłach odejść.
czytaj »

Jagodowa - objazdowe wysypisko

2010-03-01, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Problem biegnącej przez las drogi gruntowej w pobliżu szybu wentylacyjnego z dzielnicy Zamysłów pojawił się, od kiedy na ul. Wodzisławskiej zaczęły się tworzyć coraz to większe korki, a dojazd do centrum coraz bardziej się wydłużał. Ustawiony na wjeździe ( skrzyżowanie ul. Wodzisławskiej z Jagodową ) znak „zakaz ruchu w obu kierunkach" nie dyscyplinuje już prawie nikogo. Wyłączenie umieszczone na znaku, zwalnia jedynie z jego respektowania osoby dojeżdżające do posesji.
czytaj »

Czujni obywatele

2009-11-22, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów
Do Straży Miejskiej w Rybniku zatelefonował mieszkaniec naszego miasta z prośbą o interwencję w związku z niszczeniem roślinności przez robotników na ul. Wodzisławskiej.
czytaj »

Sokół w szybie „Marcin"

2009-04-21, dodał: Dawid Błatoń Zamysłów

Jeśli zgłoszenie, jakie wpłynęło do Straży Miejskiej w Rybniku się potwierdzi, będzie to nie lada gratka dla ornitologów i nie tylko.

czytaj »
Ilość kontroli posesji

12.08.2020r.  

Liczba zgłoszeń: 19
Ujawnione wykroczenia: 40
Liczba kontroli:6

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar